Kaliteli Hizmetin Adresi Eski Foça Emlak

Amacımız ; Emlak sektöründe verilen tüm hizmetlerin kalitesini yükselterek müşterilerimize hem alış hem de satış gibi konularda en iyi hizmeti sağlamaktır.

İhtiyaçlarınıza Yönelik Gayrimenkulleri Sizler Için Buluyoruz!

Tanışma Ve İhtiyaç Analizi.
İhtiyaçlarınıza Uygun Mülkün Ön Gösterimi
Anahtar Teslimi
Mutlu Yaşam!

Hakkımızda

Mutlu Bir Yaşam İçin

Vizyonumuz & Misyonumuz;

Kendimizi yenileyip geliştirirken, en büyük gücümüzün doğru verilen hizmet müşterilerimizde bıraktığımız güven duygusu olduğunu çok iyi biliyoruz. Çalışma ilkelerimiz gereği, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz. Bildiğiniz gibi, doğru fiyattan yeni bir ev ve/veya yatırım amaçlı gayrimenkul satın almak söz konusu olduğunda, sadece “konum” değil, mükemmel zamanlama çok önemlidir. Buna bağlı olarak, sadece anlık satışlar değil aynı zamanda Eski Foça ve çevresinde yatırım potansiyeli taşıyan araziler ve gayrimenkuller hakkında her zaman bizden doğru ve güncel bilgi alabileceğinize güvenebilirsiniz.

30 yıldır Eski Foça’da yaşayan Yüksel ailesi tarafından işletilen Eski Foça Emlak; kurumsal emlak danışmanlığı konut-arsa-işyeri-tarla gibi taşınmazların kiralanması ve satım işlemlerini yapmaktadır. Eski Foça her şeyden önce bizim ailemizi ve işimizi kurduğumuz değerli evimiz, bu nedenle ofisimizi ziyaret eden her danışanımıza faydalı olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

İlanlarımızı İncelediniz mi?